Akademia Artystyczna KreArt

Fundacja KreArt otrzymała dofinansowanie w ramach programu „Działaj Lokalnie”, dzięki czemu rusza z zajęciami wakacyjnymi dla uzdolnionej i aktywnej młodzieży.

Rozpoczynając współpracę z Live Art Studio i innymi specjalistami, wychodzimy na przeciw potrzebom kulturalnym młodzieży i proponujemy zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży. Pilotażowe działania zapewnią nie tylko zajęcia wokalne, ale przede wszystkim zmobilizują młodzież do podejmowania własnych inicjatyw na rzecz swoich społeczności lokalnych.

Projekt zakłada 4 weekendy przepełnione zajęciami związanymi z rozwojem kulturalnym, których celem będzie stworzenie i nauka korzystania z bazy miejsc kulturalnych w gminie. Przede wszystkim jednak młodzież weźmie udział w warsztatach wokalnych, dzięki profesjonalnemu programowi edukacji wokalnej, a przy tym nabędą wiedzy z zakresu organizacji przedsięwzięć kulturalnych: warsztatów, koncertó, festiwali i zapoznają się ze specyfiką pozyskiwania funduszy na powyższy cel. Dodatkową atrakcją będzie zorganizowanie Mini Recitalu, podczas którego słuchacze Akademii będą mogli pokazać swoje talenty.

Zajęcia poprowadzą:

Rekrutacja została zakończona w czerwcu. A zajęcia trwają!

Bez tytułu
Plakat informujący