Edukacja Z Dagmarą Chmielewską

KreArt realizując swoje cele postanowił wkroczyć ze swoimi działaniami silnie w SZKOLENIA skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką artystyczną i nie tylko.

W styczniu ruszyło pierwsze szkolenie dotyczące pozyskiwania środków od sponsorów na działania muzyczno-artystyczne. Warsztaty prowadziła doświadczona osoba, mówczyni, organizatorka od wielu lat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Londynie, Dagmara Chmielewska (www.facebook.com/DChevents).

Dagmara zadając kilka z poniższych pytań uświadomiła, jak trudne jest przekonanie innych do swojej idei:

  • Jak często chciałeś zrealizować projekt, ale brakowało Ci funduszy?
  • Ile razy z powodzeniem przeprowadziłeś rozmowę ze sponsorami?
  • Jak długo utrzymywałeś relację ze sponsorami?

Szkolenie ze specjalistą otworzyło nam wiele perspektyw na nowe rozwiązania, rozjaśniło przestrzeń na dotarcie do grup docelowych, ale przede wszystkim dało wskazówki, jak postępować w kontaktach ze sponsorem i jak o niego dbać. Są to istotne działania wspierające inicjatywy. Uczestnikami szkolenia były osoby zaangażowane w realizację eventów muzycznych. Te zajęcia w ich ocenie były istotne dla dalszych planów działania ich organizacji zarówno biznesowych, jak i pozarządowych.

KreArt wierzy,  że tego typu szkolenia są istotą działań Fundacji: edukacja nieformalna w zgodzie z potrzebami beneficjentów.