Positive Night Session

Na dobro należy odpowiadać dobrem, dlatego też jako Fundacja postanowiliśmy zorganizować Positive Night Session, dziękując tym samym Salonowi Diva, Sklepowi Styllove i Poradni Dietetyki Medycznej, za udział w 3 miesięcznej metamorfozie, do której obecnie dołączyło wiele organizacji, firm i osób prywatnych.

Edyta, Prezes Fundacji, miała szansę uczestniczyć w projekcie metamorfozy, która okazała się wspaniałym czasem rozwojowym, edukacji żywieniowej, zabiegów upiększających, i… miejscem na zapoznanie cudownych osób, które z chęcią wchodzą w działania dla dobra innych.

Odpłacając się, gdyż uważamy jako Fundacja, że otrzymując coś należy odpłacić światu dobrem, postanowiliśmy zorganizować wspaniałą inicjatywę pod hasłem Positive Night Session, która jest wieczorem podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt.

Nie sądziliśmy jednak, że będzie aż tak duże zainteresowanie i zaplanowany wieczór w klubie Sarp w Olsztynie odbije się szerokim echem. Na nasze zaproszenie, do organizacji eventu zgłosiło się wiele osób z pomysłami. Maciek z Maciefoto.pl na moje hasło: koncert, od razu zaktywizował zespół Green Hill, który zagra nam w czasie całego wydarzenia. Idąc za ciosem, podczas burzy mózgów z Fundacją Dalekiego Zasięgu, stwierdziliśmy że kobietom przydałby się pokaz fajnej mody ( i tutaj od razu przyszła nam na myśl marka Lelui), a dodatkowo będziemy zbierać środki na rzecz Antosia (WYKORZYSTAJMY JESZCZE BARDZIEJ SZANSĘ NA POMOC INNYM).

Do akcji dołączył się również bardzo znany catering LightBox, który zaserwuje 50-ciu pierwszym przybyłym gościom dietetyczny posiłek (trzeba więc przybyć punktualnie!). Niesamowite, jak wiele osób odpowiada na nasze podziękowanie specjalistom od urody, by ten wieczór był jeszcze piękniejszy.

Czy to wszystko? Oj nie… wiele atrakcji będzie w trakcie trwania imprezy. Niespodzianki do wygrania, kolorowe tatuaże, a najważniejsze… że wszyscy będziemy razem świętować zdrowy i pozytywny styl życia.

To jest główne przesłanie wieczoru. Positive Night Session!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.